Довкілля

Наше підприємство працює у сфері продажу та надання послуг з ремонту та сервісного обслуговування телевізорів, радіоелектроніки та іншої побутової техніки ще з двохтисячних років.

У зв’язку з тим, що процес ремонту не є 100% , то дана техніка накопичувалася роками і постало питання про подальшу її долю.

Тому останні два роки ми проводимо розбір і розкомплектацію радіоелектроніки, електротехніки та іншої побутової техніки на вторинну сировину та інші відходи.

З березня місяця цього року у цій справі нашим партнером стало Управління екології і благоустрою Львівської міської ради, і завдяки їхній інформаційній підтримці і своєрідній рекламі на презентаціях ми отримали можливість приймати відпрацьовану та поломану техніку від населення.

Для заохочення мешканців нашого міста вся процедура з утилізації є абсолютно безкоштовною, для забору великогабаритних речей ми здійснюємо виїзд за попереднім записом.

Ми розташовані у м. Львові за адресою: вул. Угорська, 14, заїзд автомобільного транспорту з вул. Сумської. Працюємо з понеділка по п’ятницю з 10:00 по 19:00, в суботу з 10:00 по 17:30 без перерви на обід , тел. 2276321 .

Якщо в минулому, на жаль населення нашого міста ще було не зовсім готове до таких програм захисту довкілля, то станом на сьогоднішній день ми маємо суттєво кращі результати. В основному люди очікують отримати кошти за свою відпрацьовану або поломану техніку і не розуміють що ця справа взагалі не прибуткова, а подекуди збиткова. Наш офіс розміщений у Сихівському районі міста , тому більшість наших клієнтів є мешканцями цього району, але й співпрацюємо з іншими районами міста теж.

Через необхідні затрати транспортування важкої або великогабаритної техніки люди охочіше запрошують нас для її вивозу. На жаль малогабаритну техніку або електроніку на практиці люди викидають у смітник тому, що це для них є простіше, ніж здавати їх у пункти утилізації.

Ми приймаємо будь яку техніку на подальшу переробку, окрім тих відходів, які належать до небезпечних.

Більшу частину техніки було отримано з сервісних центрів.

Закликаємо до співпраці підприємців, фірми та організації до участі у даному проекті.

На нашу думку одним з важливих завдань є роз’яснювальна робота про необхідність утилізації та переробки відпрацьованих речей, а також роздільного сортування будь яких відходів.

наш слоган : НЕ ЗАСМІЧУЙ МІСТО ЛЕВА - ЗЕЛЕНІТИМУТЬ ДЕРЕВА !

наші партнери : Управління екології і благоустрою Львівської міської ради

громадська організація «Екологічні ініціативи»

ПП <<ЕКОТЕХ>>

всі небайдужі львів'яни , що долучаються для цієї важливої справи заради збереження і охорони довкілля.

З повагою і надією на співпрацю.


Знижки

Загально відомий факт, що відпрацьована побутова техніка і радіоелектроніка та їхні комплектуючі наносять значну шкоду нашому довкіллю, якщо їх не утилізовувати або не розкомплектовувати на вторинну сировину.

Через неправильне чи некоректне поводження з вищезазначеними відходами ми маємо на сьогоднішній день багато стихійних сміттєзвалищ, забрудненні води, грунти, тощо…

У рамках дії програми «Комплексна муніципальна програма поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування на 2013-2017 рр.», яку розробило Управління екології та блаустрою ЛМР, ми на волонтерських засадах, збираємо від мешканців Львова поломану або відпрацьовану побутову техніку для подальшої розкомплектації на вторинну сировину та інші відходи.

У зв’язку із негативними подіями, які мали місце на міському сміттєзвалищі і враховуючи всю складність вивозу твердо-побутових відходів на сьогоднішній день ми запроваджуємо новий етап боротьби із некоректним викиданням вищезгаданої техніки шляхом заохочення мешканців нашого міста, а саме надання відсоткової знижки при купівлі нової побутової техніки. Отже, здавши нам відпрацьований, або поломаний пристрій ви маєте можливість на придбання рівносильного нового із таким зменшенням ціни:

1)Холодильники – 4%;

2)Пральні машинки – 4%;

3)Кухонні плити – 4%;

4)Телевізори – 3%;

5)Комп’ютерна техніка – 2%;

6)Дрібнопобутова техніка – 10%

Наша пропозиція діє в торгових точках на вул. І. Богуна, 9 ( маг. «Притончик»), вул. Угорська, 14 (маг. «Атас») і вул. Комарова, 2 ( маг. «Притончик»). Всі деталі та ціни можна переглянути на сайті: http://prytonchyk.com.ua

Будемо мати надію, що наша спільна робота набиратиме обертів, а ініціатива мешканців тільки зростатиме, що дасть у майбутньому уникненню подібних наслідків. Також пропонуємо всім іншим суб’єктам господарської діяльності приєднатись до даного проекту і розраховувати на нашу допомогу.