Гарантія

Притончик не обіцяє, а гарантує! ! !

ГАРАНТІЯ

Купуючи техніку в нашій торговельній мережі - Ви купуєте надійну побутову техніку з гарантією виробника. Термін гарантійного обслуговування складає від 1 року до 5 років залежно від виду техніки і виробника. Обслуговування техніки, придбаної в нашій торговельній мережі , проводиться спеціалізованими авторизованими сервісними центрами ФІРМ ВИРОБНИКІВ (АСЦ), найбільш повний список яких ви знайдете у своєму гарантійному талоні.

Ми зацікавлені в тому, щоб куплена Вами техніка була дійсно надійною і служила вам довгі роки. Тому наші магазини з усією відповідальністю підходять до якості реалізованих товарів. Всі товари, представлені в нашому каталозі - це сертифікована продукція, що має гарантію якості виробника. Підтвердженням якості є гарантійний талон, належним чином заповнений і наданий у комплекті до будь-якої техніки.

При купівлі рекомендуємо Вам уважно оглянути виріб, перевірити його комплектацію, наявність всіх необхідних документів і заповненого гарантійного талона із відміткою про оплату.

Всі наші товари супроводжуються офіційною гарантією виробника

Гарантійний термін будь-якої техніки починається в день покупки і триває від 12 до 36 місяців залежно від категорії товару. Протягом цього терміну при виникненні несправності ви можете звернутися в авторизований сервісний центр, де фахівці зроблять безкоштовний ремонт виробу. Адреси сервісних центрів вказані в гарантійному талоні або на сайті виробника.