Ремонт

РЕМОНТ

Ми пропонуємо послуги з професійного ремонту великої побутової техніки; дрібнопобутової техніки; а також телевізорів , аудіо , відео та мультимедійної групи пристроїв, тощо, тобто техніки майже усіх провідних фірм і брендів зі світовим ім'ям. Виконуємо усі види робіт якісно та надаємо гарантією, а доступні ціни вас приємно здивують. І найголовніше – ми дійсно любимо справу, якою займаємось!

Рано чи пізно , так чи інакше, а техніка має погану звичку ламатися. Ми ж, в свою чергу, володіємо хорошою звичкою – швидко та якісно поремонтувати усе те, що несподівано стало причиною вашого поганого настрою.

Наша мережа пропонує доступні професійні послуги, спрямовані на ремонт побутової техніки різних типів та брендів.

Тож якщо раптом котрась із одиниць побутової техніки вийшла з ладу, один телефонний дзвінок до нас є першим кроком до вирішення проблеми , а співпраця із нашими спеціалістами – це правильний крок, оскільки ми відновлюємо побутову техніку і після відмови інших сервісів.

а) ремонт теле-відео техніки :

охоплює ремонт телевізорів, ігрових приставок, музичних центрів, ноутбуків, фотоапаратів, автомагнітол, автопідсилювачів та відеопристроїв .

б) дрібнопобутової техніки :

охоплює ремонт : порохотягів ,

в) великої побутової техніки :

охоплює ремонт :