Доставка

Доставка

Наші співробітники або кур'єрські партнери оперативно доставлять замовлення за вказаною Вами адресою у зручний для Вас час і продемонструють цілісність, комплектність і працездатність товару (для пристроїв, що працюють автономно), а також оформлять всі необхідні документи на місці після оплати. З міркувань безпеки перевірка товару та товарно-грошовий обмін відбувається в автомобілі кур'єра. Доставка більшості товарів здійснюється з 10:00 до 19:00 в робочі дні, з 10:00 до 16:00 в суботу і зазвичай, якщо Ви розмістили замовлення до 15:00 - ми доставимо його в той же день. У кожному разі під час замовлення наші менеджери відразу узгодять з Вами час доставки.Великогабаритні товари з розділу « техніка, вбудована техніка та інші» доставляються до під'їзду будинку або до квартири за домовленістю.

Доставка в межах м.Львова є окремою платною послугою для будь-якого замовлення, незалежно від суми, габаритів і кількості товарів .Вартість доставки становить 400 грн.

Доставка по Львівській області проводиться в усі населені пункти області. Вартість доставки товарів по області розраховується індивідуально або залучаються поштово-кур'єрські перевізники за вибором клієнта. Доставка по Львівській області є окремою платною послугою для будь-якого замовлення, незалежно від суми, габаритів і кількості товарів і її вартість визначається від розцінок конкретного перевізника .

Доставка всіх товарів по Україні платна, здійснюється у всі міста України, оплачується окремо, за фактом доставки згідно тарифів перевізника крім вартості товару з умовою попередньої оплати за товар. Інформацією про суму оплати доставки просимо цікавитись у менеджера поштово-кур'єрських перевезень до оформлення замовлення.
Замовлення відправляється на протязі 1-2-х днів з моменту оформлення замовлення, виключаючи вихідні та святкові дні. Доставка займає 2-4 робочих дні, в залежності від міста призначення та обраного способу доставки .

Терміни доставки уточнюйте, будь ласка, у менеджера.

Також Ви можете отримати замовлення в одному з наших магазинів, де можна оглянути товар, перевірити його комплектацію і оплатити покупку на місці.

Успіхів !