Новини та статті

Новини та статті

Усім хочеться тепла. Про обігрівачі. З приходом холодів всім хочеться тепла. Відомо, що зими в нашій країні досить суворі, а системи центрального опалення не завжди справляються з обігрівом осель. І якщо з холодною зимовою погодою на вулиці ми звиклися, то вдома обов'язково має бути тепло і затишно, щоб можна було розслабитися в комфортній атмосфері. Тут на допомогу приходять додаткові засоби обігріву, основна функція яких - створення тепла. Різноманіття моделей, що виробляються виробниками побутової техніки, ставить у глухий кут багатьох покупців, які не знають, який обігрівач краще для дому придбати. Відразу ж виникають питання, як правильно вибрати виробника, якої потужності і якого типу повинен бути обігрівач, щоб ефективно вирішувати поставлену задачу? На сьогоднішній день на ринку найпоширенішими обігрівачами є тепловентилятори, масляні радіатори і конвекторні обігрівачі. Кожному з них притаманні певні переваги і недоліки, а також свої особливості роботи. Щоб зробити вигідну покупку і перезимувати в комфортних умовах, варто розібратися в особливостях роботи цих пристроїв і заздалегідь визначити, який тип обігрівача потрібен саме вашому будинку чи квартирі.

Якщо ж Ви сповнені сил та енергії і зовсім не збираєтеся сумувати через майбутні морози, тоді на весь цей час опалювального сезону Вашим другом стане електричний тепловентилятор Delonghi HVK 1010, який без найменших проблем зможе зігріти всю Вашу сім'ю в зимову холоднечу. Щоразу вибираючи товар для дому, ми підбираємо його таким чином, щоб він абсолютно підходив за характеристиками, ціною і вписувався в наш інтер'єр. Працюючи над моделлю Delonghi HVK 1010, творці втілили в реальність переваги практично всіх клієнтів одночасно, створивши високопотужний пристрій для обігріву в компактному корпусі з привабливим дизайном. Візуально оглядаючи предмет, бажаючи його придбати, на підсвідомості ми часто ловимо себе на думці: «Чим більше - тим краще!». Колись, може бути, так і було, але компанія DeLonghi пропонує нам поглянути сьогодні на це питання з сучасної точки зору, представивши нашій увазі HVK 1010. Тому що розміри даного тепловентилятора, складають всього 23 * 16 * 24 см, завдяки чому надають можливість розмістити пристрій навіть у самому маленькому приміщенні у Вашому будинку, не створюючи незручностей. Це є однією з найбільш позитивних якостей подібних товарів. При цьому, білий колір завжди залишає обігрівач максимально непомітним, роблячи його універсально відповідним для будь-якого сучасного інтер'єру. Закруглена форма корпусу пристрою надає тепловентилятори мініатюрності, роблячи його сучасним, приємним на вигляд і особливо привабливим. Позбавлений усіх надмірностей елементів, мінімалістичний дизайн відбив у собі всі сучасні тенденції, втіливши одночасно стильові віяння свого часу і неповторний стиль бренду. А пластиковий корпус дозволяє з легкістю переносити його в будь-яке місце, яке потрібно обігріти. Крім того, його напрочуд компактні розміри і особливо скромна вага, роблять тепловентилятор дуже легким у транспортуванні. Робота даної моделі заснована на спеціальній нагрівальній спіралі, яка знаходиться всередині тепловентилятора. Нагрівання повітря здійснюється дуже швидко, якщо правильно налаштувати нагрівальний прилад, адже потужність нагріву тепловентилятора може регулюватися, варіюючись від максимуму в 2000Вт до мінімальної позначки - 1000Вт. Відмінною функцією даного приладу можна вважати - термостат. Це такий прилад для підтримки температури в приміщенні, який працює на основі терморегуляторів. Налаштувати роботу тепловентилятора Delonghi HVK +1010 дуже легко. Над гратами, через яку проходить гаряче повітря, розташовані 2 кнопки, які дають можливість включити прилад і вибрати режим при якому він буде продовжувати свою роботу. А на задній панелі розташувався регулятор подачі теплого повітря, який дозволяє легко налаштувати роботу пристрою на свій власний розсуд. Ви самі можете вибрати для себе відповідну температуру і контролювати її протягом його роботи. Тепловентилятор HVK +1010 також має функцію вентилятора. І якщо Вам здасться, що температура вже зашкалює, Ви завжди зможете трохи розбавити її прохолодою.

Масляні радіатори - найпоширеніші й доступні для українських споживачів обігрівальні прилади. Свій успіх вони здобули завдяки надійності, безпеці, довговічності, високої ефективності обігріву і при цьому невисокою ціною. З вигляду масляні обігрівачі дуже схожі на звичайні секційні радіатори центрального опалення. В якості теплоносія в даних побутових приладах використовується спеціальне мінеральне масло, нагрівається до стану кипіння. Моделі масляних обігрівачів виробляються з різною кількістю секцій, що дозволяє вибрати прилад потрібної потужності. Таким чином, до переваг даного виду обладнання, призначеного для обігріву приміщень, можна віднести: доступну ціну масляних обігрівачів; мобільність; зручність і простота експлуатації;ефективність; надійність;безшумність; компактність. Незважаючи на велику кількість плюсів, масляні обігрівачі не позбавлені і недоліків. Через повільний розігріву в кімнаті стає тепло не відразу після включення приладу. Про це треба пам'ятати і включати обігрівач заздалегідь. Деякі моделі сушать повітря, погіршуючи тим самим мікроклімат в кімнаті. Прилади, не обладнані термостатом, який відповідає за їх автоматичне відключення, при нагріванні теплоносія до заданої температури можуть нагріватися до 100-120 градусів. Доторкання до поверхні, нагрітої до такої температури, може викликати опіки. Тому такі радіатори не рекомендується використовувати в квартирах, де є маленькі діти. І взагалі, безпечніше в експлуатації моделі з термостатом. Очевидно, що головний чинник при виборі обігрівача для будинку - його безпеку. І з цієї точки зору не можна пройти повз лінійку масляних радіаторів компаній Concept і Adler. Concept і Adler - одині з провідних виробників і постачальників побутових електроприладів в Чехії, Словаччині та Польщі і є брендами сучасних побутових приладів. Протягом сімнадцяти років історії бренду Concept обладнання створюється у відповідності з найвищими стандартами якості, багатоступінчастий контроль здійснюється на кожному етапі виробництва. Модельний ряд масляних радіаторів Concept і Adler оснащений термостатами, сучасної подвійним захистом від перегріву, трьома рівнями потужності, є по чотири коліщатка для зручності переміщення. Відрізняються дані моделі потужністю, кількістю секцій і розмірами.
Конвекторний обігрівач працює на основі відкритого нагрівального елементу, що виділяє тепло за допомогою природної або примусової конвекції. Всі моделі мають, як правило, прямокутний металевий корпус, усередині якого розташовується нагрівальний елемент. У сучасних приладах встановлюється керамічний нагрівач, не спалює кисень і пил. У нижній частині корпусу є отвори, через які надходить повітря і, нагріваючись, піднімається вгору, поширюючись по кімнаті.
Конвектори виробляються для настінного або підлогового розміщення, при цьому намагаються вибрати місце, що знаходиться на рівні батарей опалення. Особливий інтерес у споживачів викликають конвекторні обігрівачі, що розміщуються на стіні і займають зовсім мало місця. Компактні прилади відмінно вписуються в інтер'єр, не порушуючи особливо його цілісність. У даних обігрівачів також є функція регулювання рівня температури. Термостат дозволяє підтримувати тепло в приміщенні на заданому температурному рівні. Прилади захищені від перегріву за допомогою функції автоматичного відключення, яке також спрацьовує у випадку випадкового перекидання підлогового конвектора і попадання на нього стороннього предмета. Нагрівання також проходить в повільному режимі, зате потім в приміщенні підтримується комфортна температура протягом тривалого проміжку часу.
Безсумнівною перевагою конвекторів перед масляними обігрівачами є безпека дотику до їх поверхні, адже вона не нагрівається вище +90 градусів. Також виграє дане устаткування і в споживанні електроенергії, яке мінімально, а ефект виходить максимальний. Таким чином, ціна на даний вид обігрівачів трохи вище, але при цьому конвектори мають довгий термін служби і в майбутньому через економію електроенергії ви виграєте.
Вибрати для себе найбільш підходящий електроконвектор в залежності від уподобань можна вже зараз. В нашому магазині представлені окремостоячі конвектори з можливістю кріплення на стіну Concept KS-3004bc, Concept KS-3006. Concept KS-3 007 має тільки підлогову установку. Всі моделі оснащені термостатом, трьома рівнями роботи і мають максимальну потужність 2000 Вт
Знаючи основні види обігрівальних приладів, легше зрозуміти, як вибрати обігрівач для дому. Інтернет-магазин Притончик пропонує вам купити обігрівачі для дому самих різних видів і конфігурацій!