Умови користування

Умови Користування

Увага! Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з дійсними Умовами використання сайту до моменту реєстрації!

Реєстрація Користувача на сайті означає повне і беззаперечне прийняття Користувачем дійсних Умов. У разі незгоди з Умовами сайту Інтернет-магазину Притончик» (далі – Притончик), використання Притончика Користувачем має бути негайно припинене.

Користуючись сервісними послугами Притончика , Користувач погоджується з такими дійсними Умовами:

• При реєстрації на сайті зазначена особиста інформація (наприклад, номер телефону,емейл) стає доступною іншим нашим партнерам Інтернет-магазинам і може використовуватися в майбутньому для розсилки . АЛЕ! Вона не надається третім особам;

• Притончик не гарантує точності та повноти технічних і естетичних описів товарів, тому що характеристики та комплектація товару можуть змінюватись виробником без повідомлення. Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального.Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником. Також хочемо звернути Вашу увагу на те, що ціни й опис товарів на нашому сайті носять ознайомлювальний характер і насправді можуть відрізнятись від опублікованих. Просимо уточнювати актуальну ціну та наявність зацікавившої Вас продукції на момент оформлення замовлення.

• Притончик може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому сайті, а також у згадані в них продукти і ціни без попередження. АЛЕ! Ціна товару не може змінюватися після оформлення замовлення конкретного товару Користувачем (покупцем);

• Притончик дозволяє переглядати і завантажувати інформацію з сайту. АЛЕ! Забороняється змінювати матеріали цього сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

• Відмова від відповідальності - матеріали та послуги цього сайту публікуються «як є» без будь-яких гарантій. У разі застарівання матеріалів і послуг на цьому ми не зобов'язується оновлювати їх в визначені терміни. Притончик ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-який збиток (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

У дійсні Умови в будь-який час без попередження Користувача можуть вноситись зміни, які набирають чинності з моменту їх публікації.

Адміністрація сайту також рекомендує ознайомитися з положеннями в розділі сайту «СЕРВІС», зокрема зі змістом даних «гарантія та сервісне обслуговування».

Наші Користувачі можуть звертатися до нас з питаннями та побажаннями щодо покращення роботи.

З повагою, Адміністрація сайту