Сервісне обслуговування

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

З технікою, яка придбана в нашій торговельній мережі Ви можете звернутись до нас для діагностики справності , профілактичних робіт , налаштування або заміни витратних матеріалів на безкоштовній основі (крім вартості витратних матеріалів) на протязі гарантійного терміну , або на платній основі з іншою технікою .

Сервісное обслуговування - це комплекс профілактичних заходів, що потрібно проводити періодично, спеціалісти повинні володіти теоретичними знаннями та практичним досвідом. Крім того,висока вартість обладнання що використовується для діагностики унеможливлює якісне обслуговування Сервісное обслуговування - це комплекс профілактичних заходів, що потрібно проводити періодично, спеціалісти повинні володіти теоретичними знаннями та практичним досвідом. Крім того,висока вартість обладнання що використовується для діагностики, якісне обслуговування недоступне звичайним користувачам.

Надійну та довготривалу експлуатації техніки може забезпечити лише вірна експлуатація та технічне обслуговування. Адже лише своєчасне та періодичне сервісне технічне обслуговування (СТО) приладу, гарантує його правильну та довготривалу роботу, запобігає передчасному виходу з ладу вузлів та деталей.